ویزیت پزشک عمومی در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل

یکی دیگر از خدمات مهم هوم ویزیت ویزیت پزشک عمومی در منزل است.ما این سرویس را در تمامی مناطق تهران ارائه میدهیم.در زمان ویزیت اگر نیاز به خدمات دیگری مانند سرم یا تزریق بود پزشک اعزام شده این موارد را نیز انجام خواهد داد.نحوه دریافت این سرویس به این صورت است که شما با شماره تلفن های هوم ویزیت تماس میگیرید. تیم ما اطلاعات بیمار را دریافت کرده و سپس پزشکی که با وضعیت بیمار و منطقه شما متناسب باشد انتخاب می شود در نهایت برای هماهنگی زمان مراجعه پزشک مذکور با شما تماس میگیرد.

دلایل ویزیت شدن توسط پزشک عمومی

ویزیت توسط پزشک فقط برای این نیست که شما دچار یک بیماری شده باشید. هر چند وقت یکبار ، لازم است که برای معاینه سلامت عمومی ، تب فصلی،چک کردن بدن و موارد دیگر با پزشک مشورت کنید.

چرا انجام ویزیت در منزل شما گزینه بهتری است ؟

در بسیاری از موقعیت ها از نظر جسمانی ضعیف هستیم و ترجیح می دهیم در خانه بمانیم و حتی مراجعه به پزشک یک کار بزرگی به نظر می رسد و یا اینکه زمان برای ماندن در ترافیک و مطب و کلینیک ندارید، انجام ویزیت در منزل دلایل دیگری دارد که در زیر اشاره کرده ایم

  • ممکن است به لحاظ فیزیکی قادر نباشید از منزل خارج شوید.
  • آرامش و سکوت. درمان در منزل شما با آرامش و سکوت کامل انجام می شود و این میتواند در تسریع بهبود حال شما تاثیر داشته باشد.
  • مناسب برای سالمندان : برای افراد سالمند بعلت شرایط جسمانی که دارند بهتری گزینه ویزیت در منزل است.
  • صرفه جویی در زمان

تعرفه ویزیت در منزل

هزینه ویزیت پزشکی عمومی در منزل در هوم ویزیت بین 250 تا 280 هزار تومان است. این هزینه برای کل تهران ثابت است و هزینه دیگری به این مبلغ اضافه نمی شود.

برای ویزیت در منزل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 4 از بین 14 امتیاز دهنده