آزمایش در منزل

آزمایش در منزل

متخصص هوم ویزیت در هر زمان و مکانی آماده نمونه گیری و آزمایش در منزل شما هستند.اغلب پزشکان برای تعیین نوع بیماری مراجعین یا بررسی روند بهبود آنان انجام آزمایش های مختلف مانند آزمایش خون، ادرار، مدفوع و... را تجویز می کنند. همچنین بسیاری از افراد میانسال یا مسن، برای چکاپ سلامت خود و پیشگیری از بیماری ها، به صورت دوره ای به پزشک و آزمایشگاه مراجعه نموده و وضعیت سلامتی خود را می آزمایند. اما ممکن است در برخی موارد مراجعه به آزمایشگاه برای افراد امکان پذیر نباشد. با توجه به اینکه سلامتی افراد همواره در اولویت قرار دارد، خدمات آزمایش در منزل راه اندازی شده است تا هیچ بیماری به انجام آزمایش ها و پیگیری درمان خود را به تعویق نیندازد.

در چه شرایطی آزمایش در منزل توصیه می شود؟

بسیاری از افراد به دلیل شرایط خاص خود توانایی مراجعه به آزمایشگاه را ندارند. برای مثال افرادی که به تازگی عمل جراحی انجام داده باشند، بیماران، معلولین، سالمندان، کودکان یا زنان باردار، تحمل و توانایی انتظار در صف آزمایشگاه ها را ندارند. به همین دلیل بهتر است از خدمات آزمایش در منزل استفاده کنند.
همچنین محل زندگی برخی افراد فاصله زیادی تا آزمایشگاه دارد و انجام آزمایش در منزل آن ها را از رفت و آمد و گرفتار شدن در ترافیک معاف می دارد.

برخی دیگر از اشخاص نیز برنامه بسیار فشرده ای دارند و زمان کافی برای مراجعه به آزمایشگاه را ندارند.در این شرایط حالت بهینه در استفاده از سرویسی است که مجموعه‌ی هوم ویزیت ارائه می‌دهد: نمونه گیری و آزمایش در منزل در تهران. با یک تماس تلفنی با هوم ویزیت، آزمایشگاه را به خانه بیاورید. آزمایش در منزل در تهران خدمتی نوین از هوم ویزیت است که تسهیلگر مسیر درمان بیماری برای بیماران تهرانی است.

آزمایش در منزل چگونه انجام می شود؟

نمونه گیری در منزل شرایط خاصی ندارد.شما بعد از تماس با هوم ویزیت، با هماهنگی انجام شده. متخصص این سرویس به منزل شما مراجعه کرده و اقدام به گرفتن نمونه از بیمار می کند و نمونه توسط تیم ما به آزمایشگاه فرستاده می شود. پس از انجام آزمایش، درصورتی که مایل باشید جواب آزمایش در اسرع وقت با پیک برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید نتیجه‌ی آزمایش را به‌صورت اینترنتی نیز مشاهده و دریافت کنید

چه آزمایش هایی در منزل انجام می شوند؟

سرویس نمونه گیری در منزل هوم ویزیت طیف وسیعی از آزمایش های عمومی و حتی تخصصی را در بر می گیرد. آزمایش خون، آزمایش هورمون، نمونه گیری ادرار، آزمایش تیرویید، تست بارداری، پاتوبیولوژی، هماتولوژی، تست اعتیاد، نمونه گیری بزاق، آزمایش سیتولوژی، آزمایش ژنتیک و... تعدادی از آزمایش های قابل انجام در منزل می باشند.

آزمایش تیروئید در منزل

آزمایش تیروئید یکی از پرتکرارترین و متداول‌ترین آزمایش‌هایی است که انجام می‌شود.اگر در خود یا اطرافیان تان کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، ریزش مو، تغییر در روحیه و انرژی بدن، التهاب در گردن یا احساس سرما و گرمای شدید مشاهده کردید، بهتر است با یک آزمایش تیروئید به دنبال علت آن بگردید. بهتر است عموم افراد هر 5سال آزمایش تیروئید بدهند و افراد باسابقه ی مشکلات تیروئید تحت نظر پزشک معالج در زمان های کوتاه تری وضعیت تیروئید خود را چک کنند.

آزمایش چکاپ کامل در منزل

با افزایش سن، نیاز به بررسی دوره ای وضعیت بدن بیشتر احساس می شود. از این رو است که آزمایش چکاپ کامل در منزل بصورت منظم همواره از سوی پزشکان توصیه شده است. بهتر است افراد بالای 50سال و نیز کسانی که سابقه ی بیماری یا شرایط خاص دارند هر سال یک بار و افراد زیر 50 سال هر 2 الی 3 سال یکبار چکاپ کامل انجام دهند. چکاپ کامل در منزل، عموما شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

هزینه نمونه گیری در منزل

آزمایش‌های مختلف پزشکی به دو دسته‌ی روتین و غیر روتین تقسیم می‌شوند. آزمایش‌های روتین مثل خون، ادرار و مدفوع؛ آزمایش‌های غیر روتین مثل مغز نخاع، خلط یا بزاق، کشت تراشه و نمونه سلولی و دیگر نمونه‌ها. هر کدام از این آزمایش‌ها روش‌های نمونه گیری متفاوتی دارند. بسته به نوع آزمایش، کارشناس نمونه گیری هوم ویزیت با ابزارهای لازم در محل دلخواه شما حاضر شده و نمونه گیری در منزل را انجام خواهد داد. هزینه‌ی نمونه گیری بر اساس روش کار و ابزارهای لازم، متفاوت است. همکاران ما در بخش پشتیبانی مجموعه‌ی هوم ویزیت همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما در مورد هزینه‌ی نمونه گیری در منزل برای آزمایش‌های مورد نظر شما هستند. کافی‌ست با ما تماس بگیرید.

021-476296- 09120717102

برای ویزیت در منزل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 4 از بین 9 امتیاز دهنده