خدمات فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی در منزل

خلاصه این صفحه (فیزیوتراپی در منزل) :

شما با جستجوی عبارت فیزیوتراپی در منزل وارد این صفحه شده اید.در این مطلب در ابتدا انجام فیزیوتراپی در منزل را توضیح میدهیم و سپس مزیت های انجام فیزیوتراپی در خانه بیمار گفته میشود و همچنین هزینه فیزیوتراپی در منزل تهران در سال 98 توضیح خواهیم داد و شرایطی که بر روی افزایش قیمت آن تاثیر دارد.شما اگر با این موارد آشنا هستید برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در تهران میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02166485321 - 09120717102

فیزیوتراپی در منزل

درمان از طریق فیزیوتراپی یک روش درمانی است که برای افراد توانبخشی بعد از یک آسیب شدید انجام میشود. به طور کلی برای بازپروری ، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد است.به طور کلی، با استفاده از فیزیوتراپی، مشکلاتی مانند شکستگی و یا شکاف در استخوان،آسیب های ستون فقرات،سکته مغزی،اختلالات عصبی،صدمات ورزشی،توانبخشی بعد از جراحی درمان میشود.روش های درمانی در فیزیوتراپی شامل تکنیک های الکتروتراپی، روش های درمانی دستی یا برنامه های مختلف ورزشی ،کشش عضلات، ماساژ، طب سوزنی ، گرما و سرما درمانی است.بیماران امروز میتوانند این خدمات را بصورت فیزیوتراپی در منزل دریافت کنند که در ادامه این مطلب کامل توضیح داده شده است.

فیزیوتراپی در منزل بدون مراجعه به مراکز درمانی

فیزیوتراپی در منزل

استفاده از فیزیوتراپی در منزل امروز کاملا طبیعی است.مخصوصا اگر وضعیت بیمار کاملا جدی باشد یا بیمار برای رفتن به کلینیک ناتوان باشد.مراجعه این بیماران به مراکز درمانی با توجه به ترافیک، صف های طولانی در مراکز درمانی، نوبت دهی های نامنظم بسیار مشکل می باشد.در چنین شرایطی فیزیوتراپی برای خدمات فیزیوتراپی به منزل بیمار می رود.همه مراحل درمان از ارزیابی تا مراحل آخر درمان در منزل بیمار انجام میشود.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

خدمت دیگری که بسیاری از بیماران خانم به آن نیاز دارند درمان توسط فیزیوتراپ خانم است بسیاری از بیماران با فیزیوتراپ اقا مشکل دارند، این امر توسط اکثر کلینیک ها انجام میشود. شما هنگام تعیین وقت میتوانید درخواست فیزیوتراپ خانم داشته باشید.درخواست فیزیوتراپ خانم دلایل زیادی میتواند داشته باشد بعضی بیماران با همجنس خود راحت تر هستند و ارتباط بهتری دارند.

انجام تمرین درمانی در منزل

تمرین درمانی

یکی از موارد دیگر که در فیزیوتراپی در منزل انجام میشود تمرین درمانی است. در تمرین درمانی انجام ورزش ها و حرکات مختلف به بیمار آموزش داده می شود یا بر روی او انجام میشود. همچنین انجام ماساژ درمان، آب درمانی و … نیز جزو تمرین درمانی می باشد.

اولین ملاقات فیزیوتراپی در منزل چگونه خواهد بود ؟

اولین ملاقات فیزیوتراپ مشکل شما را ارزیابی خواهد کرد.این ارزیابی شامل سوابق پزشکی شما و یک معاینه فیزیکی خواهد بود.پس از اینکه فیزیوتراپ درک کاملی از مشکل شما پیدا کرد یک برنامه یا طرح برای درمان شما در نظر میگیرد.اولین جلسه حدود 45 دقیقه طول میکشد.

انتخاب محل مناسب در منزل

محیطی که خدمات فیزیوتراپی در منزل انجام خواهد شد مهم است ،برای فیزیوتراپی در منزل سعی کنید بهترین محل از خانه را انتخاب کنید. این محل باید کاملا روشن و دارای دمای مناسب باشد .فیزیوتراپ ممکن است با خود وسیله هایی را به منزل شما بیاورد بنابراین اطمینان داشته باشید که فضای کافی برای جا به جا شدن و تمرینات فیزیوتراپی وجود دارد.

آرامش و سکوت منزل

در طی درمان وجود آرامش و سکوت بسیار مهم است. زمان فیزیوتراپی باید طوری تنظیم شود که وقفه ای بوجود نیاید. اگر حیوان خانگی دارید در اتاق دیگری بگذارید. ورود سر زده افراد و یا بودن کودکان در محل فیزیوتراپی برای هر دو طرف یعنی هم بیمار و هم فیزیوتراپی میتواند نگران کننده باشد.تلفن و موبایل خود را خاموش کنید تا فیزیوتراپ کاملا برای کار خود تمرکز داشته باشد.

اهداف شما

قبل از شروع جلسه فیزیوتراپی در منزل فکر کنید که دقیقا هدف شما از فیزیوتراپی چیست؟ کاهش درد و بهتر شدن حرکت شما مطلقا خوب و نیاز شما است اما چرا می خواهید حرکت کنید؟ آیا قبل ورزش خاصی را انجام می دادید و میخواهید دوباره ادامه دهید.میخواهید به راحتی از پله ها بالا و پایین بروید. میخواهید بدوید؟! همه این ها را در جلسه اول به فیزیوتراپ بگویید.

مشق برنامه فیزیوتراپی خود را بنویسید

برنامه فیزیوتراپی

اکثر بیماران از فیزیوتراپ خود برنامه تمرینی دریافت میکنند. زمان رسیدن به اهداف توانبخشی خود به طور مستقیم بستگی به این دارد که شما برنامه تمرینی و حرف هایی که فیزیوتراپ گفته است را با دقت گوش داده باشید و یادداشت کنید.هر سوالی که شک دارید از فیزیوتراپ خود بپرسید.

هزینه فیزیوتراپی در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل با توجه به تعداد ناحیه فیزیوتراپی ،مسافت منزل بیمار ، و اینکه از درمان با دست یا از دستگاه استفاده شود قیمت فیزیوتراپی در منزل متغیر است.برای بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند امکان ارائه فاکتور برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی وجود دارد

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

با توجه به بزرگی شهر تهران و ترافیک بالا بهتر است کلینیک یا فیزیوتراپ که قرار است به بیمار شما خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه دهد به شما محل شما نزدیک تر باشد. برای فیزیوتراپی در غرب تهران کلینیک هایی در سایت هوم ویزیت وجود دارد که میتوانند سریع تر به منزل شما برسند و انجام خدمت کنند.بسیاری از خانواده های بیماران هم دوست دارند فیزیوتراپ آنها سریعتر در دسترس آنها باشد تا در مواقع اضطراری فیزیوتراپ بتواند در زمان کم در خدمت بیمار آنها باشد.

هزینه فیزیوتراپی براساس تعداد ناحیه در کلینیک

توجه کنید هزینه فیزیوتراپی در منزل بالاتر است


خدمات فیزیوتراپی آزاد(تومان) بیمه سلامت و تامین اجتماعی(تومان)
یک ناحیه 67.000 56.000
دو ناحیه 104.000 81.00
سه ناحیه 141.000 118.000
چهار ناحیه 178.000 155.000
آب درمانی 77.000 53.000

هزینه فیزیوتراپی با دستگاه

فیزیوتراپی-نوع خدمت هزینه(تومان) توضیحات
دیاترمی 17,600 هر جلسه/هر ناحیه
لیزر کم توان 22,000 هر جلسه/هر ناحیه
CPM 22,000 هر جلسه/هر ناحیه
لیزر پر توان 88,000 هر جلسه/هر ناحیه
مگنت 66,000 هر جلسه/هر ناحیه
دراي نیدلینگ 27,000 هر جلسه/هر ناحیه
دراي نیدلینگ با تحریک الکتریکی 33,000 هر جلسه/هر ناحیه
تیپینگ 48,000 هر جلسه/هر ناحیه
Whole body vibration 39,000 هر جلسه
شاك ویو 99,000 هر جلسه/هر ناحیه
آموزش بیوفیدبک با هر روشی 109,000 هر جلسه
آموزش بیوفیدبک عضلات پرینه، اسفنگتر ادراري 142,000 هر جلسه
نوروفیدبک 142,000 هر جلسه


برای مشاوره رایگان فیزیوتراپی در منزل با شماره های 02166485321 و یا 09120717102 تماس بگیرید.


مشاهده تعرفه خدمات فیزیوتراپی در منزل

×
021-66485321 | 09120717102
×
021-66485321 | 09120717102