کلینیک فیزیوتراپی قرار در پاسداران

هدف اصلی فیزیوتراپی کاهش درد و بهبود عملکری فرد برای حرکت و زندگی بهتر است.فیزیوتراپی برای طیف گسترده ای از بیماری های ارتوپدی و نورولوژی(مغز و اعصاب) تاثیرگذار است. با تیم فیزیوتراپی قرار در پاسداران از دردها خداحافظی کنید! فیزیوتراپیست های قرار برای هر بیمار برنامه درمانی منحصر به فردی را پیاده میکنند.

021-22560720
کلینیک فیزیوتراپی قرار

خدمات کلینیک فیزیوتراپی قرار

فیزیوتراپی درد فیزیوتراپی درد

تیم فیزیوتراپی ما در قرار از تکنیک ها و متد های جدید فیزیوتراپی برای کاهش درد و سرعت دادن به بهبودی بیمار استفاده می کند.

فیزیوتراپی فانکشال تمرینات فانکشال

هدف از تمرینات فانکشال(عملکردی) بهینه کردن حرکت اندام شما برای انعطاف پذیری بیشتر، قوی تر و حفظ هماهنگی بین اندام است.با این تمرینات از آسیب های جدی جلوگیری می شود.

منوال تراپی آسیب های تاندون

یکی از روش های موثر برای رفع درد و گرفتگی عضلات استفاده از منوال تراپی هستش.منوال تراپی از نظر جسمی و ذهنی عضلات سفت شده را آزاد می کند.

فیزیوتراپی بعد از جراحی فیزیوتراپی بعد از جراحی

بعد از جراحی های ارتوپدی بیماران قطعا نیاز به توانبخشی دارند.ما برای تجهیزات و تخصص کامل برای کمک به سرعت بخضید به بهبودی شما بعد از جراحی را داریم.مسیر بهبودی پس از عمل جراحی طولانی است اما ما این مسیر را به میزان زیادی کاهش می دهیم.

طب سوزنی خشک طب سوزنی خشک

طب سوزن خشک یکی از روش های بهبودی سریع برای از بین بردن گرفتگی ها و اسپاسم های عضلانی است.همچنین بهترین نوع درمان برای التهاب تاندون آشیل و تنیس البو می باشد.

لیزر پرتوان لیزر پرتوان

لیزردرمانی می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد،و اندورفین‌هایی را آزاد کند که درد را تسکین دهند و همچنین باعث کاهش التهاب و رشد بافت‌های سالم شود.میزان نیاز به لیزردرمانی بعد از ارزیابی فیزیوتراپیست مشخص می شود.

معاینه کامل جسمانی معاینه کامل جسمانی

معاینه کامل جسمانی یک ارزیابی کامل برای سلامتی جسمانی شما است که به بررسی مفاصل،قدرت عضلانی،تعادل،چابکی پرداخته می شود.برای افراد بالای 40 سال چکاب سلامتی فیزیکی اندام بسیار مهم است.

فیزیوتراپی ورزشی آسیب های وزرشی

حدود 90% آسیب های ورزشی نیاز به جراحی ندارند و بهترین راه درمان فیزیوتراپی است،همه ورزشکاران چه مبتدی و چه حرفه ای دچار آسیب می شوند.ما به شما کمک میکنیم که از مصدومیت بهبود یابید و یا عملکرد ورزشی خودتان را بهینه کنید.

گالری تصاویر کلینیک فیزیوتراپی قرار در پاسدران

کلینیک فیزیوتراپی قرار بخش پذیرش
کلینیک فیزیوتراپی قرار اتاق ورزش
کلینیک فیزیوتراپی قرار الکتروتراپی
لیزرپرتوان کلینیک قرار
دستگاه فیزیوتراپی کف لگن
دستگاه مگنت کلینیک قرار
کابین های الکتروتراپی

کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران


کلینیک فیزیوتراپی قرار

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در کلینیک قرار میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس : پاسداران، بوستان هفتم، تقاطع پایدار فرد، پلاک 146، طبقه 4، واحد 401

021-22560720

09120717102


دسترسی به کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران

در هر منطقه ای از شرق و شمال تهران باشید با کلینیک قرار حداکثر 20 دقیقه فاصله دارید.

از نارمک تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه نارمک میتوانند با 14 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به پاسداران، از خیابان هنگام وارد اتوبان زین الدین غرب شوید.بعد از 10 دقیقه رانندگی وارد خروجی شهید فرخی یزدی شوید و این خیابان را تا سه راهی گیلان شرقی ادامه بدین و سپس به سمت چپ پیچیده و سپس وارد خیابان پایدارفرد شده. این مسیر را تا نبش بوستان هفتم محل کلینیک فیزیوتراپی قرار ادامه بدهید.

فیزیوتراپی در نارمک

از مجیدیه تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه مجیدیه میتوانند با 14 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به فیزیوتراپی پاسداران از خیابان خزری وارد اتوبان شهید صیاد شیرازی شمال بشوید و بعد از 12 دقیقه رانندگی از بریدگی پاسداران به سمت صیاد شیرازی جنوب دور بزنید.سپس از خیابان گلستان پنجم یا چهارم وارد خیابان اسلامی شده و در خیابان اسلامی بعد از 3 دقیقه رانندگی در سمت راست وارد بوستان هفتم بشوید. این مسیر را تا نبش بوستان هفتم محل کلنیک فیزیوتراپی قرار ادامه بدهید.

فیزیوتراپی در مجیدیه

از تهرانپارس تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه تهرانپارس میتوانند با 20 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران، بعد از فلکه اول تهرانپارس در شرق میدان وارد خیابان امیرطائمه وارد اتوبان باقری شمال شوید و بعد وارد اتوبان زین الدین غرب شوید.بعد از 10 دقیقه رانندگی وارد خروجی شهید فرخی بزدی شوید و این خیابان را تا سه راهی گیلان شرقی ادامه بدین و سپس به سمت غرب پیچیده، سپس وارد خیابان پایدارفرد شده. این مسیر را تا نبش بوستان هفتم محل کلینیک فیزیوتراپی قرار ادامه بدهید.

فیزیوتراپی در تهرانپارس

از شمس آباد تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه شمس آباد میتوانند با 11 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به پاسداران از خیابان جعفری و سپس خسروآبادی وارد خیابان بنی هاشم به سمت شمال شده و بعد از 10 دقیقه رانندگی از سه راهی ساقدوش، گیلان و بنی هاشم به سمت چپ بپیچید و این مسیر را تا اول خیابان پایدارفرد ادامه دهید. پایدارفرد را تا نبش بوستان هفتم محل کلنیک فیزیوتراپی قرار ادامه بدهید.

فیزیوتراپی در شمس آباد

از شیان تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه شیان میتوانند با 13 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از خیابان شیان یکم شهید قدیری وارد خیابان فرشادی شده و سپس وارد خیابان محمدی و در میدان سرو وارد خیابان دکتر آزادی شده و تا گلستان پنجم ادامه دهید. بعد از تقاطع خیابان پایدارفرد. این خیابان را به سمت پایین رانندگی کنید تا به نبش بوستان هفتم محل کلینیک فیزیوتراپی قرار برسید.

فیزیوتراپی در شیان

از اختیاریه تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین اختیاریه میتوانند با 10 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از منطقه اختیاریه، وارد خیابان محسنیان شده و سپس خیابان عین آبادی را به سمت پایین بروید. در سه راهی دولت وارد خیابان محسنیان شده و سپس بعد از 4 دقیقه رانندگی وارد خیابان سوری شوید. در انتهای خیابان سوری وارد خیابان پاسداران خواهید شد. 100 متر پایین تر از تقاطع پاسداران و سوری وارد بوستان هفتم شوید.نبش بوستان هفتم که رسیدید محل فیزیوتراپی قرار در پاسداران است.

فیزیوتراپی در اختیاریه

از قیطریه تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین قیطریه میتوانند با 13 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از منطقه قیطریه، بلوار کاوه را به سمت پایین رانندگی کنید تا به تقاطع دولت و بلوار کاوه برسید. در این چهارراه دوباره به سمت پایین یعنی خیابان وارسته رانندگی کنید.این خیابان را تا تقاطع سوری ادامه دهید.وارد خیابان سوری شوید.در انتهای خیابان سوری وارد خیابان پاسداران خواهید شد. 100 متر پایین تر از تقاطع پاسداران و سوری وارد بوستان هفتم شوید.نبش بوستان هفتم که رسیدید محل کلینیک فیزیوتراپی قرار است.

فیزیوتراپی در قیطریه

از میرداماد تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه میرداماد میتوانند با 10 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از میرداماد، از میدان مادر به سمت شرق بلوار میرداماد برانید و سپس در تقاطع میرداماد و شریعتی به سمت بالا یعنی شریعتی شمال 200 متر رانندگی کنید تا به تقاطع خیابان منظرنژاد برسید.بعد از منظرنژاد وارد خیابان قبا شمالی شوید و سپس خیابان صدف،بعد از 5 دقیقه رانندگی وارد نیستان دوم شوید. در انتهای نیستان دوم وارد خیابان اصلی پاسداران خواهید شد.در این خیابان به سمت بالا رانندگی کنید تا به بوستان هفتم برسید.بوستان هفتم را هم ادامه دهید تا به نبش بوستان هفتم محل کلینیک فیزیوتراپی قرار برسید

فیزیوتراپی در میرداماد

از ظفر تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه ظفر میتوانند با 13 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از شریعتی،از ظفر به سمت شریعتی شمال رانندگی کنید تا به خیابان پابرجا برسید. وارد این خیابان شده و حدودا 6 دقیقه تا تقاطع خیابان شیدا رانندگی کنید. خیابان شیدا را 100 متر به سمت پایین رانندگی کنید و سپس به سمت خیابان دوم غربی برانید.در اولین چهارراه وارد هدایت شمالی شده و تا تقاطع خیابان سوری ادامه دهید. خیابان سوری را تا رسیدن به خیابان اصلی پاسداران ادامه دهید.در پاسداران 50 متر به سمت پایین رانندگی کنید تا به بوستان هفتم برسید.بوستان هفتم را هم ادامه دهید تا به نبش بوستان هفتم محل کلینیک فیزیوتراپی قرار برسید

فیزیوتراپی در ظفر

از سوهانک تا کلینیک قرار در پاسداران

ساکنین منطقه سوهانک میتوانند با 16 دقیقه رانندگی به کلینیک فیزیوتراپی قرار برسند.

برای دسترسی به کلینیک قرار از سوهانک،از خیابان سلمان وارد اتوبان ارتش سمت غرب شوید بعد از 7 دقیقه رانندگی وارد اتوبان صیاد شیرازی جنوب شوید و سپس وارد گلستان چهارم شده و بعد وارد خیابان اسلامی شوید و این خیابان را تا تقاطع بوستان هفتم ادامه دهید.داخل بوستان هفتم غربی شده و در انتهای کوچه، به کلینیک فیزیوتراپی قرار خواهید رسید.

فیزیوتراپی در سوهانک

گزیده ای از خدمات قرار

قرار از زبان شما