ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل

اگر نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل دارید و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از همه تخصص ها را به منزل شما اعزام می کنیم.بسیاری از خدماتی که در بیمارستان یا مطب انجام می شود. در منزل شما هم قابل انجام است.بیماران بسیاری به ‌واسطه‌ی بیماری و مشکلات فیزیکی و جسمی، توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند.از سوی دیگر، بسیاری از مراکز درمانی و ساختمان‌های پزشکان برای تردد افراد بیمار و کم‌توان بهینه‌سازی نشده‌اند و آمدوشد در این ساختمان‌ها و اماکن برای بیماران و همراهان آن‌ها، مشکل مضاعفی است.

برخی از درخواست هایی که برای ویزیت پزشک متخصص در منزل داریم.

بررسی عمومی حال بیمار

اینکه بتوانید سلامتی خود را بررسی کنید یک کار عالی است. بررسی های منظم پزشکی و بهداشتی برای کودکان و افراد مسن ضروری است. با یک تماس با هوم ویزیت در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

مراقبت دیابتی

یک بیمار دیابتی نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن ، مشاوره پزشک نیز هر سه ماه یکبار ضروری است.پزشک باتجربه شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی می کند.

مراقب ارتوپدی

خدمات ویزیت منزل پزشک برای افرادی که از شرایط ارتوپدی مانند شکستگی ، تعویض مفصل ، آرتروز و غیره رنج می برند بسیار مفید است. بسیاری از این بیماران قادر به حرکت صحیح نیستند.

مراقبتهای قلبی بعد از بستری شدن بیمارستان

بیماران قبلی بعد از بستری شدن در بیمارستان و انتقال به منزل باید تحت نظر باشند.در صورت عدم رعایت مراقبت های مناسب و داروهای درمانی ممکن است اشتباهات زیادی اتفاق بیفتد.

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید ؟

شرح حال بیمار

هنگامی که میخواهید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش اعزام پزشک متخصص به منزل کنید باید اطلاعات زیر را آماده کنید و به کارشناس ما بدهید .

  • نام و سن بیمار
  • سابقه بیماری
  • داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
  • علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
  • اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد

هوم ویزیت چه تخصص هایی ارائه می دهد؟

علاوه بر پزشکان عمومی که برای مراحل اولیه بیماری و نیز چک‌آپ کلی سلامت افراد به شما خدمت می‌رسانند، در موارد تخصصی که نیاز به حضور پزشک متخصص بر بالین بیمار در منزل باشد، پزشکان متخصص هوم ویزیت آماده‌اند تا به یاری شما بیایند. ویزیت دکتر متخصص در منزل یکی از سرویس‌های مهم ما برای کمک به بیماران است. پزشکان متخصص انواع رشته‌ها در هوم ویزیت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما و نزدیکانتان هستند.

پزشک متخصص داخلی

پزشک متخصص داخلی

پزشک داخلی برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی علم و تجربه بیشتری دارد.تمرکز این پزشکان در بیماری های بزرگسالان است.

پزشک متخصص مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی را انجام میدهد.

پزشک متخصص ارتوپد

پزشک متخصص ارتوپد

متخصص ارتوپد مشکلات و بیماری هایی که در سیستم حرکتی فرد تاثیر گذاشته است را درمان می کند و تمرکز این متخصص در استخوان و مفاصل است.

پزشک متخصص گوارش

پزشک متخصص گوارش

برای درمان بیماری هایی که به قسمت های گوارشی بدن که شامل دهان،معده،روده،مری،کبد و ... مربوط است میتوانید از پزشک متخصص گوارشی استفاده کنید.

پزشک متخصص اطفال

پزشک متخصص اطفال

متخصص اطفال اختصاصی برای بیماری ها و مسائل مربوط به رشد کودک،سلامتی جسمی و روانی کودک و فیزیکی کار میکند.

پزشک متخصص اورولوژی

پزشک متخصص اورولوژی

متخصص ارولوژی در تشخیص و درمانی بیماری های مربوط به کلیه،غدد،مثانه گوارش، كبد،دستگاه تناسلی فعالیت می کند.

پزشک متخصص زنان

پزشک متخصص زنان

متخصص زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی را تشخیص و درمان می کند.این متخصص بیشتر در درمان مشکلات زایمان و قاعدگی فعالیت می کنند.

پزشک متخصص طب فیزیکی

پزشک متخصص طب فیزیکی

انتخاب پزشک طب فیزیکی برای مبتلایان به دردهای استخوانی و مفصلی مناسب است.روش درمان در این تخصص بصورت فیزیکی و توانبخشی است.

پزشک متخصص چشم

پزشک متخصص چشم

متخصص چشم با فیزیولوژِی و بیماری هایی که به چشم،پلک مربوط می شود فعالیت میکند مانند عفونت چشم،آب مروارید،گل مژه،آب سیاه و بیماری های شبکیه.

پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

برای مشکلاتی که مربوط به گوش،بینی،گلو و گردن است باید پزشک متخصص گوش،حلق و بینی ویزیت کند.

پزشک متخصص پوست و مو

پزشک متخصص پوست و مو

این پزشک در زمینه بیماری هایی که به پوست و مو مربوط میشود مانند سرطان پوست، اگزما، جای جوش،آکنه و عفونت ناخن تخصص دارد.

پزشک متخصص خون و آنکولوژی

پزشک متخصص خون و آنکولوژی

تشخیص و درمان بیمارهای سرطانی و خونی را پزشک متخصص خون و آنکولوژی انجام می دهد.

ویزیت پزشک متخصص در همه مناطق تهران

درحالی‌که ممکن است محل زندگی شما از مراکز درمانی یا مطب پزشکان متخصص موردنظرتان دور باشد و بیمار برای رفتن به آنجا مجبور به تحمل سختی‌های زیادی باشد، سرویس‌دهی به بیماران توسط پزشکان متخصص هوم ویزیت در تمامی مناطق تهران امکان‌پذیر است. کافیست با شماره 476296-021 تماس بگیرید.

بدون هیچ گونه محدودیتی در محل زندگی، در هرکدام از مناطق تهران که باشید پزشکان ما خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما می‌رسانند تا خدمات‌رسانی به بهترین شکل و با کمترین سختی برای بیمار شما، انجام شود. هدف ما در هوم ویزیت آسایش بیماران است تا به‌جز تمرکز بر درمان بیماری و طی کردن روند بهبودی، نگرانی و دغدغه‌ی دیگری نداشته باشند. با سرویس ویزیت پزشک متخصص در منزل هوم ویزیت، امکان حضور پزشک در منزل و ارائه‌ی خدمات پزشکی در منزل بیمار در هر کجای شهر فراهم است.

هزینه‌ی ویزیت پزشک متخصص در منزل

باید این نکته را نیز در نظر داشت که هزینه مراجعه بیمار به مطب و کلینیک فقط هزینه ویزیت نیست. بیمار و همراهش از زمان انتظار در مطب تا زمان رفت و برگشت حداقل دو ساعت از زمان خود را از دست می دهند. مشکلات دیگری مانند عوارض ناشی از ترافیک و آلودگی هوا و سختی رفت و آمد هزینه های شما را نزدیک هزینه ویزیت در منزل می کند.

برای ویزیت در منزل با ما تماس بگیرید.