هزینه فیزیوتراپی در منزل سال 1403

هزینه فیزیوتراپی در منزل یکی از مسائلی است که بسیاری از خانواده‌ها به آن توجه می‌کنند. فیزیوتراپی در منزل، به بیماران امکان می‌دهند تا به راحتی و به صورت اقتصادی به فیزیوتراپی دسترسی پیدا کنند، همچنین زمان و هزینه آنان را صرفه‌جویی می‌کند. ارائه خدمات فیزیوتراپی در محیط منزل توسط متخصصین فیزیوتراپی، به ویژه برای افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، بسیار مفید است. در این مقاله، تعرفه‌ فیزیوتراپی در منزل برای سال 1403 مورد بررسی قرار گرفته است، همچنین تعرفه‌های فیزیوتراپی در کلینیک‌ها نیز مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته است.

02147629600 09123473099
هزینه فیزیوتراپی در منزل

جدول تعرفه فیزیوتراپی در منزل هوم ویزیت در سال 1403

خدمات فیزیوتراپی هزینه(تومان) توضیحات
یک ناحیه 800,000 تومان هر جلسه
دو ناحیه 850,000 تومان هر جلسه
سه ناحیه 900,000 تومان هر جلسه
چهار ناحیه 950,000 تومان هر جلسه
فیزیوتراپی-نوع خدمت هزینه توضیحات
لیزر کم توان در منزل 136,000 تومان هر جلسه
لیزر پر توان در منزل 400,000 تومان هر جلسه
دراي نیدلینگ در منزل 113,000 تومان هر جلسه
دراي نیدلینگ با تحریک الکتریکی در منزل 142،000 تومان هر جلسه
تیپینگ در منزل 180،000 تومان هر جلسه/هر ناحیه
تکنیک های دستی در منزل 73،000 تومان هر جلسه

دانلود تعرفه رسمی انجمن فیزیوتراپی ایران برای خدمات فیزیوتراپی در منزل در سال 1403


دانلود تعرفه فیزیوتراپی در منزل سال 1403 تعرفه انجمن فیزیوتراپی برای هوم ویزیت دانلود تعرفه فیزیوتراپی در منزل سال 1403

نکته : هزینه هر جلسه فیزیوتراپی ممکن است به وضعیت بیمار، تعداد جلسات مورد نیاز و شرح حال بیمار بستگی داشته باشد. برای دریافت قیمت دقیق، لطفا با ما تماس بگیرید:
02147629600
09123473099

جدول تعرفه فیزیوتراپی در کلینیک و مراکز خصوصی

تعرفه های زیر برای خدمات فیزیوتراپی در کلینیک ها و با تعرفه آزاد بدون بیمه است.

فیزیوتراپی در کلینیک هزینه(تومان) توضیحات
یک ناحیه 238،000 تومان هر جلسه آزاد
دو ناحیه 400،000 تومان هر جلسه آزاد
دو ناحیه 568،000 تومان هر جلسه آزاد
دو ناحیه 732،000 تومان هر جلسه آزاد
تکنیک های دستی 73،000 تومان هر جلسه
فیزیوتراپی در کلینیک هزینه(تومان) توضیحات
لیزر کم توان 136،000 تومان هر جلسه،هر ناحیه
لیزر پرتوان 454،000 تومان هر جلسه،هر ناحیه
cpm 136،000 تومان هر جلسه
شاک ویو 539،000 تومان هر جلسه،هر ناحیه
تیپینگ 181،000 تومان هر جلسه
درای نیدلینگ 113،000 تومان هر جلسه
درای نیدلینگ با تحریک الکتریکی 142،000 تومان هر جلسه

دانلود تعرفه رسمی انجمن فیزیوتراپی ایران برای خدمات فیزیوتراپی در کلینیک های خصوصی سال 1403


دانلود تعرفه فیزیوتراپی در کلینیک سال 1403 تعرفه انجمن فیزیوتراپی برای کلینیک خصوصی دانلود تعرفه فیزیوتراپی در کلینیک سال 1403

آیا هزینه فیزیوتراپی در منزل مقرون به صرفه است؟

با توجه به هزینه‌هایی که خروج از منزل و رفت و آمد به کلینیک یا بیمارستان برای دریافت خدمات فیزیوتراپی به دنبال دارد، انجام این نیاز بیمار در منزل بی‌شک کاملاً اقتصادی است. یکی از عواملی که این روند را به صرفه تر می‌کند، انتخاب افراد متخصص و فیزیوتراپیست‌ها از نزدیک‌ترین آدرس‌ها به محل سکونت آنها است. این انتخاب، منجر به ارائه سرویس‌های مورد نیاز با بهترین تعرفه فیزیوتراپی در منزل برای کاربران می‌شود.

همه چیز درباره فیزیوتراپی در منزل

توانایی حرکتی، پایه‌ای اساسی در حفظ سلامت جسمی همه افراد است. بدن در شرایط طبیعی باید قادر باشد محدوده حرکت خود را حفظ کرده و از تمامی مفاصل و عضلات به نحو معمول استفاده کند. همچنین، ترمیم اعضای آسیب دیده در وضعیت سلامت جسمانی به مدت زمان مشخص و متعارف انجام می‌شود. با این حال، مواقعی وجود دارد که شرایط خاصی برای افراد پیش می‌آید و توانایی آن‌ها را محدود می‌کند. مثلاً، در سالمندی، بیماری‌های مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا، و نیز کاهش قوای بدنی از جمله این شرایط هستند. در این مواقع، انجام فیزیوتراپی می‌تواند به بازگرداندن بدن به حالت اولیه کمک کند. با این حال، به دلایل مختلفی، برخی افراد قادر به حضور در مراکز درمانی نیستند یا ترجیح می‌دهند این خدمات را در منزل دریافت کنند.

خوشبختانه در حال حاضر طیف وسیعی از این خدمات توسط کادر مجرب و فیزیوتراپیست‌های مجرب و کارآزموده قابل ارائه است. هزینه فیزیوتراپی در منزل نیز طوری انتخاب شده که قابل استفاده برای عموم باشد. البته این هزینه‌ها بسته به تعداد نواحی مورد استفاده، نوع بیماری و تجهیزات کاربردی با یکدیگر متفاوت است. اما در همه حال، این تعرفه‌ها با انجمن فیزیوتراپی هماهنگ و یکسان می‌باشد.

هوم ویزیت: متمایز در ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل

با گذشت سال‌ها از ارائه خدمات توان‌بخشی و فیزیوتراپی در کلینیک‌ها، امروزه علاوه بر بیماران کم‌توان جسمی و افراد دچار عوارض دوران نقاهت، سایر افراد با خستگی جسمانی و نیازمند به ماساژهای درمانی نیز به جمع دریافت کنندگان این خدمات پیوسته‌اند.

با گسترش دایره بیماران و تنوع نیازمندی‌های آنها، پیشرفت‌های شایانی نیز در زمینه تولید و کاربرد دستگاه‌ها و تجهیزات درمانی و توانبخشی پدید آمده است. با افزوده شدن این دسته خدمات، و محاسبه هزینه فیزیوتراپی در منزل با قیمت‌های مناسب، امروزه در هوم ویزیت این خدمات با تعرفه‌های قابل قبول در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

انتقال تجهیزات فیزیوتراپی به منزل شما

در این مرکز از به‌روزترین تجهیزات پزشکی، نه تنها در قالب دستگاه‌های روتین فیزیوتراپی، بلکه در موارد لازم با سایر دستگاه‌های پیشرفته مثل لیزرپرتوان، ویبراتور و یا cpm برای انجام فیزیوتراپی و توان‌بخشی به بیماران کمک گرفته می‌شود. انتقال این تجهیزات در کنار سایر تجهیزات ویژه این کار به محل نیز، از خدمات ویژه و همواره در دسترس بیماران است که در مجموعه هوم ویزیت به شما عزیزان تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که تعرفه استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی مثل لیزرپرتوان در هوم ویزیت حتی کمتر از تعرفه در کلینیک است.

در ادامه به توضیح مختصری در مورد این دستگاه ها میپردازیم.

لیزر پرتوان و کاربردهای آن: این نوع اشعه ‌درمانی که در فیزیوتراپی نوین کاربردهای مفیدی دارد، ضمن کاهش چشمگیر دردهای مفصلی کاربردهای مفیدی در درمان دیسک کمر و گردن، آرتروز ستون فقرات، سیاتیک و التهاب و آسیب‌دیدگی‌های ورزشی دارد. ضمن اینکه در رفع عوارض شانه یخ زده و روماتیسم مفصلی نیز کاملا کارآمد است.

ویبراتور فواید آن: ویبراتور یا دستگاه لرزاننده کاربردهای فراوانی در درمان‌های فیزیوتراپی دارد. از مهم‌ترین آنها می‌توان به افزایش تراکم استخوان، افزایش توده عضلانی، بهبود گردش خون، کاهش درد درناحیه کمر و مفاصل و نیز کاهش استرس اشاره کرد. کاربرد این دستگاه هم چنین با تقویت سوخت و ساز بدن در لاغری نیز موثر است.

دستگاه سی پی ام cpm: برای آنکه بافت همبند سالم بماند و بخش‌های آسیب دیده آن ترمیم شود، وجود حرکت و فشار در آن ضروری است. دستگاه‌های حرکت مداوم پسیو که بطور مخفف cpm نامیده می‌شوند وسیله‌ای کاربردی برای حفظ حرکت و بازگرداندن توان و دامنه حرکتی مفاصل هستند. در این پروسه، حرکات اکتیو و پسیو توسط فیزیوتراپیست و با کمک این دستگاه انجام گرفته و محدودیت حرکتی، ادم و خیز را در نواحی فوق بهبود می‌بخشد. هم‌چنین از چسبندگی، خشکی مفاصل و کوتاه شدن آنها در اثر آسیب جلوگیری می‌نماید.به روزترین مدل‌های پیشرفته این دستگاه به‌ویژه پس از عمل زانو کاربردهای مفیدی داشته و در سرعت بخشیدن به بهبود پس از عمل زانو، بسیار موثر هستند.

هوم ویزیت: فیزیوتراپیست‌های ماهر و با تجربه در خدمت شما!

از موارد مهم و قابل ذکر در هوم ویزیت، انتخاب کادر کارآزموده و ماهر فیزیوتراپیست‌های با تجربه است. مجموعه ما افتخار دارد که بهترین متخصصین این رشته را برای خدمات‌رسانی به هم‌میهنان عزیز با خود به همراه دارد.این کارشناسان، با احاطه علمی بر کلیه خدمات فیزیوتراپی و مجهز بودن به دستگاه‌های مختلف ویژه این کار و با تشخیص پزشکان متخصص مربوطه، کلیه توان و دانش خود را در قالب اقدامات درمانی و توان‌بخشی لازم به ‌کار می‌گیرند تا مشکلات جسمی بیماران را مرتفع نمایند.
این کادر کارآزموده هم‌چنین با آشنایی به شرایط و نیازهای روحی بیماران، ضمن انجام حرکات فیزیک درمانی، از نظر روانی با آنها همراه شده و به تقویت روحیه آنها نیز می‌پردازند.تمامی متخصصین فیزیوتراپی هوم ویزیت،تحصیل کرده نظام پزشکی و رشته فیزیوتراپی هستن در مقایسه تعرفه فیزیوتراپی ما با دیگر شرکت در نظر داشته باشید که ما نیروی تکنسین اعزام نمیکنیم.


برای درخواست فیزیوتراپی در منزل کلیک کنید.