OTA

خدمات کاردرمانی در منزل

کاردرمانی یکی از شاخه های توانبخشی مانند فیزیوتراپی، گفتاردمانی و شنوایی سنجی است که به بیماران کمک میکند تا از فعالیت های روزانه برای درمان استفاده کنند و کارهای روزمره را راحت تر انجام داده و مشارکت بیشتری در امور روزانه زندگی داشته باشند. در کاردمانی سعی می شود تا فعالیت های مختلف به صورت برنامه ریزی شده و هدف دار در بیمارانی که به دلایل مختلف مانند مشکلات روانی، انواع ناتوانی هایی جسمی، مشکلات سالمندان و همچنین اختلالات رشدی رنج می برند به کار گرفته شود تا بیماران امور روزمره خود را بدون نیاز به کمک دیگران یا با به حداقل رساندن نیاز آنها انجام دهند.

کاردرمانی در محل

افرادی که نیاز به کاردرمانگر برای بهبود سلامتی دارند ممکن است به دلیل مشکلات مختلف توانایی یا تمایل به حضور در مراکز درمانی را نداشته باشند، تیم درمانگر ما تلاش دارد تا تمام نیازهای مربوط به کاردرمانی مشتریان عزیز را در منزل یا محل آنها بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی برطرف نماید.

کاردرمانی در منزل در مناطق مختلف تهران

خدمات سایت "ویزیت در منزل" فعلا در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران قابل ارائه است و همشهریان عزیز تهرانی میتوانند در هر منطقه از شهر از درمان های کاردرمانگران در محل خود استفاده کنند، متخصصان کاردرمانی ما در ۴ گروه با عنوان های " گروه کاردرمانی در شمال تهران"، " گروه کاردرمانی غرب تهران"، " گروه کاردرمانی شرق تهران" و گروه آخر "گروه کاردرمانی جنوب تهران" خدمات خود را انجام میدهند که با توجه به منطقه سکونت شما به یکی از این گروه ها ارجاع داده خواهید شد تا در کمترین زمان درمان مورد نظر بر روی شما انجام گیرد. 

 

اگر نیاز به کاردرمانگر دارید ما میتوانیم با هزینه مناسب کاردرمانگران خبره را به صورت ویزیت در منزل بر بالین شما حاضر کنیم. کافی است با ما در تماس باشید.

تماس با ما: 

۰۲۱۶۶۰۲۲۷۷۲

۰۹۱۲۸۸۷۷۷۸۶

مشاهده سایر خدمات ویریت در منزل