خدمات ICU در منزل

خدمات آی سی یو در منزل شامل مراقبت از بیمار با تجهیزات کامل بیمارستانی است که بیمار تحت نظر پزشک و پرستار 24 ساعته مراقبت میشود. برای دریافت خدمات آی سی یو در منزل کافیست از طریق وب اپلیکیشن هوم ویزیت ثبت سفارش نموده و یا با شماره 021476296 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در منزل تمامی تجهیزات مورد نیاز آی سی یو را به منزل شما انتقال دهیم.

02147629600 سفارش آنلاین
 آی سی یو در منزل

فواید آی سی یو در منزل

در این روزهای سخت همه گیری ویروس کرونا و کاهش ظرفیت خالی بخش مراقب‌های ویژه بیمارستان‌ها ( Intensive Care Unit - ICU ) ، دریافت خدمات پزشکی در منزل بهترین گزینه برای حفظ سلامتی شماست.

بخش عمده دریافت کنندگان خدمات آی سی یو در منزل، بیماران حاد تنفسی مبتلا به کرونا می باشند که این خدمات حتی پس از ترخیص از بیمارستان نیز برای بهبود سریع تر و تنفس آسان تر بیماران، با تایید پزشک ارائه میگردد.ارائه خدمات آی سی یو با توجه به وضعیت جسمی بیمار، با تائید پزشک و نظارت مهندسین پزشکی صورت می پذیرد و میتواند شامل دستگاه مانیتور علائم حیاتی، پالس اکسیمتر، تخت بیمارستانی، دستگاه اکسیژن ساز، بای پپ، ونتیلاتور و.... باشد که در منزل شما نصب میگردد.

دریافت خدمات پرستاری حدود 50درصد هزینه های مراقبتی در بخش آی سی یو بیمارستان را کاهش می دهد و با حضور این متخصصین در منزل، آرامش و راحتی بیمار نسبت به بیمارستان بیشتر بوده و بهبودی سریع تر انجام می پذیرد و بیمار مورد توجه 24 ساعته متخصصین و خانواده خواهد بود.

با دریافت خدمات آی سی یو در منزل، بیماران از عفونت های بیمارستانی در امان بوده و سلامت آنها در خطر نخواهد بود و وضعیت جسمی آنها به صورت شبانه روزی مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت.

ما از تمامی نیازهای درمانی و مراقبتی شما در منزل آگاه هستیم و با وجود تیمی مجرب از پزشکان، پرستاران، بهیاران و مراقب ها، فیزیوتراپیست ها، کاردرمانگران و... در خدمت شما هستیم تا آسایش و دریافت خدمات آسان درمانی را برای شما فراهم آوریم.همکاران ما در هوم ویزیت به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستند.