کلینیک فیزیوتراپی قرار

بسیاری از بیماران بعلت نیاز به تجهیزات پیشرفته تر که قابل حمل به منزل نیست باید خدمات فیزیوتراپی را در کلینیک دریافت کنند.شرکت فن آوران سلامت یاشار(هوم ویزیت) اقدام به راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی در شمال شرق تهران کرده است.کلینیک فیزیوتراپی قرار از جدیدترین تجهیزات و روش های نوین فیزیوتراپی برای درمان و توانبخشی بیماران استفاده میکند.

021-22560720
کلینیک فیزیوتراپی قرار

خدمات ما در کلینیک فیزیوتراپی قرار

منوال تراپی

منوال تراپی یا درمان دستی استفاده از تکنیک های دستی برای درمان انواع مشکلات عضلانی و مفاصل در فیزیوتراپی است.

لیزر درمانی

لیزردرمانی یک تکنیک غیرتهاجمی در فیزیوتراپی است. امواج لیزر با نفوذ عمیق به بافت ها باعث کاهش التهاب، درد و افزایش دامنه حرکتی می شود.

الکتروتراپی

لکتروتراپی استفاده از جریان الکتریکی برای تحریک عضلات و کاهش درد است. علاوه بر این الکتروتراپی منجر به کاهش ورم و افزایش خون رسانی نیز می شود..

مگنت تراپی

مگنت تراپی یکی از روش های جدید در فیزیوتراپی است. استفاده از میدان مغناطیسی است که خاصیت درمانی دارند. میدان مغناطیسی باعث ایجاد اثرات مفیدی همچون افزایش خون رسانی و کاهش درد بافت آسیب دیده می شود.

سوزن خشک

سوزن خشک یا درای نیدلینگ استفاده از سوزن های نازک برای خاموش کردن نقاط ماشه ای (تریگرپوینت) با هدف کاهش درد است. علاوه بر این سوزن خشک در مدیریت قدرت عضلات پس از سکته مغزی نیز بسیار موثر است.

تمرین درمانی

ورزش درمانی یک نوع درمان ثابت شده برای افزایش توان حرکتی و عضلانی بیمار و افزایش دامنه حرکتی است.تمرینات ورزشی مختص فیزیوتراپی باید شخصی سازی شده و بر اساس نیاز فرد طراحی شده و زیر نظر فیزیوتراپیست انجام شود.

ماساژ درمانی

ماساژدرمانی تکنیک های دستی است که برای بهبود دامنه حرکتی،افزایش خون رسانی و رفع گرفتگی های عضلانی بسیار تاثیرگذار است.

ماساژ درمانی

ماساژدرمانی تکنیک های دستی است که برای بهبود دامنه حرکتی،افزایش خون رسانی و رفع گرفتگی های عضلانی بسیار تاثیرگذار است.

کلینیک فیزیوتراپی قرار در قاب تصویر

کلینیک فیزیوتراپی قرار بخش پذیرش
کلینیک فیزیوتراپی قرار اتاق ورزش
کلینیک فیزیوتراپی قرار اتاق ورزش

آدرس کلینیک فیزیوتراپی قرار

کلینیک فیزیوتراپی قرار در منطقه پاسداران است که ساکنان شرق و شمال شرق تهران براحتی میتوانند به این کلینیک دسترسی داشته باشند. ساکنان تهرانپارس،نارمک،پیروزی،نظام آباد،سبلان،دولت،هروی،شمس آباد،مجیدیه جنوبی،مجیدیه شمالی،سیدخندان، شریعتی،قیطریه میتوانند برای دریافت خدمات فیزیوتراپی به کلینیک قرار مراجعه کنند.

پاسداران، بوستان هفتم، تقاطع پایدار فرد، پلاک 146، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس : 22560720-021

لوکیشن کلینیک قرار