فیزیوتراپی در منزل کرج

فیزیوتراپی در منزل کرج

خدمات درمانی در کرج

شهر کرج سومین شهر از ایران است که هوم ویزیت خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی را در این شهر استارت زده است.شهر کرج بعد از پایتخت ایران تهران دومین شهر مهاجرپذیر ایران است.شهر کرج با جمعیتی بالای 3 میلیون نفر از نظر بهداشت و درمان با مشکلات زیادی درگیر است.تعداد مراکز درمانی و بیمارستانی در این شهر با جمعیت میلیونی آن متناسب نیست.

فیزیوتراپی در منزل کرج

خدمات فیزیوتراپی در منزل بیمار در کرج برای سالمندان و بیماران سکته مغزی انجام می شود.فیزیوتراپ های ما در شهر کرج با تکنیک دستی و الکتروتراپی برنامه درمانی خود را برای درمان و رفع درد بیمار شما انجام می دهند.دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج فقط به دلیل سختی جابجایی نیست ما میدانیم که اهالی عزیز کرج بعلت درگیری های شغلی نمیتوانند با تعداد جلسات زیاد فیزیوتراپی عزیزان سالمند یا بیمار خود را در کلینیک یا بیمارستان همراهی کنند. به همین دلیل متخصصین فیزیوتراپ ما در کرج برای صرفه جویی در وقت شما و کاهش استرس و سختی حمل و نقل بیمار این خدمت را در منزل شما انجام می دهند.

فیزیوتراپ های هوم ویزیت در کرج

تمامی فیزیوتراپی های ما در بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کرده اند و بعد از فارغ التحصیلی نیز در مراکز درمانی به خوبی آموزش دیده اند.بنابراین از تجربه و مهارت متخصصین هوم ویزیت اطمینان کامل داشته باشید.همچنین نیروهای ما برای فیزیوتراپی در منزل در شهر کرج توسط خانم هم قابل انجام است و برای این مسئله نگرانی نداشته باشید.

خدمات فیزیوتراپی در همه مناطق کرج

ما در هوم ویزیت تلاش کرده ایم تا برای همه مناطق کرج با حفظ کیفیت و قیمت مناسب ارائه خدمات کنیم.هدف ما این است مردم عزیز کرج از همه نقاط بتوانند خدمات فیزیوتراپی را در منزل خود در آرامش کامل دریافت کنند.در جلسه اول فیزیوتراپ ما یک ارزیابی جامع از بیمار شما انجام میدهد و سپس روش درمانی مناسب و کارآمد با وضعیت و توانایی بیمار طراحی میکند .